Břidlicové tácy

Kód: 511
Novinka Tip
479 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
21.6.2024
Možnosti doručení

Břidlicový tác na chlebíčky a jednohubky jsme viděli v jedné luxusní restauraci moc se nám líbil a tak jsme si vyrobili pro sebe domů - známi jej obdivovali a chtěli jej také. A tak z toho vzniklo něco nádherného - rozšířili jsme tvary a velikosti a rozhodli jsme se, že ho budeme sdílet s vámi. Je originálním a praktickým dárkem pro milovníky výjimečného designu, nádherného trvanlivého přírodního materiáluZaujměte i Vy své příbuzné nebo známé servírováním jednohubek, chlebíčků, sendvičů, tataráku, carpaccia, pomazánek, dipů a sladkostí na výjimečných ryze přírodních břidlicových tácech různých velikostí případně podtácků pod skleničky. Když vezmete břidlici do ruky zjistíte, jak hebce a mile potěší i Vaše hmatové receptory.

Podstatou našeho konceptu jsou personifikované dárky - takže Vám na Vámi vybraný sortiment táců a podtácků laserově vygravírujeme monogram obdarovaného, vaše přání s vtipným bonmotem, jakýkoliv obrázek a samozřejmě (pokud se jedná o dárek) i Váš podpis.

Cena včetně návrhu, jeho odsouhlasení a laserového gravírování

Detailní informace

Detailní popis produktu

Břidlice je nádherný přírodní kámen používaný po staletí - poslední dobou se stále více prosazuje jako originální, estetický a elegantní materiál v gastronomii. Námi používaná břidlice pochází z prověřených hlubokých povrchových lomů a hlubinných dolů, převážně z oblasti Galicie v severozápadním Španělsku. Použití břidlice jako servírovacích táců desítek rozměrů i možnosti vyrobení tvaru na zakázku poskytuje prakticky neomezené možnosti. Speciální způsob dělení břidlice (s "otřepy" na hranách) krásně podtrhuje fakt, že se jedná o ryzí přírodní materiál. Břidlice má téměř nulovou nasákavost mastnoty i vody - velmi jednoduchá údržba.Všechny tácy a podtácky jsou vyrobeny z vysoce kvalitní španělské štípané břidlice tloušťky 5-7 mm

Standardní rozměry (cm):

60x30, 50x30, 50x25, 45x25, 40x40, 40x25, 40x20, 35x25, 30x30, 30x20, 25x25, 20x20, 13x13, 10x10

Rozměry na míru: 

kruh, ovál, srdce, nepravidelný přírodní tvar - delší výrobní doba - cena dohodou

Doplňkové parametry

Kategorie: Břidlicové tácy
Záruka: 2 roky
×